Ceramika/Plastyka

Praca z gliną to zajęcie pełne niespodzianek. Od początkowej niekształtnej formy (kulki błota) do ostatecznej formy – niemal dzieła sztuki jest droga długa ale niezwykle ciekawa i przepełniona poczuciem sprawczości, dająca wiele satysfakcji i radości. Czyż Adam nie powstał z gliny – lepiąc można poczuć się na prawdę wyjątkowo. 

Od puzderka do fantastycznych postaci, od użytkowej miseczki do ozdobnej glazury, od pokracznego SpongeBoba Kanciastoportego do baletnicy lub Frasobliwego. Wykorzystując swoją intuicję i ciekawość, naucz się formować, rzeźbić, glazurować, wypalać i ozdabiać własne unikalne „cosie”. Każdy może z podpatrzenia lub wyobraźni wykonać coś czym będzie mógł się pochwalić babci i dziadkowi.

Ceramika/Plastyka to nie tylko ceramika lecz czasami pędzle idą w ruch i kolory rządzą. Maluj, nie bój się wypełniać barwami świat.

Rozbudzenie pasji i odkrywanie talentów. Nauka różnych technik malarskich i ceramicznych. Bycie razem, poznawanie siebie i innych. Radość, wspólnota i sztuka. To wszystko tylko u nas!

Zapraszamy każdego małego i większego. Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży (6-19/26).

Skip to content