Hip Hop

Kultura Hip-hop składa się z kilku elementów – jednym z nich jest właśnie hip-hop dance. Taniec hip-hop wyruszył z USA, prosto z nowojorskich ulic aby podbić cały świat. Początki tańca HH to lata 60. XX wieku, a korzeniami wrośnięty  w breakdance. Opiera się na improwizacji oraz kreowaniu własnego, unikatowego stylu. 

Zajęcia tańca hip hop opierają się na nauce techniki specyficznych kroków, ćwiczeniu umiejętności improwizowania, zabawy rytmem i dynamiką ruchu. 

Uczestnicy szlifują swój taneczny warsztat pod okiem animatora, nauczyciela i tancerza pełnego pasji z praktycznym doświadczeniem samego tańca (także uczestnictwa w zawodach i wydarzeniach tanecznych) jak i doświadczeniem przekazywania wiedzy innym. 

Te zajęcia to dawka pozytywnego przekazu, dobrej muzyki, dającego satysfakcję wysiłku i świetnej zabawy. Dresy i trampki kupione? To przygotuj się na potężną dawkę streetowej energii!

Zapraszamy osoby czujące rytm lub potrafiące bezbłędnie udawać że czują i mające zdolności naśladownicze. A tak na poważnie to poczucie rytmu tu niezwykle ważne! 

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzieży (6-19/26) Obowiązuje zmienne obuwie.

Skip to content