"Miejscówka" zaprasza na bezpłatne WARSZTATY BĘBNIARSKIE

 środy w godzinach 16.00-19.30

ul. Prusa 32 we Wrocławiu

 

Kilka słów o prowadzącym warsztaty:

Bartek Malinowski na bębnach gra od 15 lat. Jest samoukiem. Swoją technikę i unikalny styl gry podpatrywał od najlepszych muzyków takich jak Irek Broda czy Łukasz Dembiński. Nie poddaje się i nie daje się zamknąć w ryzach poprawności muzycznej, wciąż eksperymentując. Łączy bębny afrykańskie z najróżniejszą formą muzyczną (np. z chorałem gregoriańskim). Jego motto? "Bębny to rytm i przesłanie". Grając czerpie z tego radość - i stara się dawać ją innym.

Swoje doświadczenie muzyczne zdobywał grając gościnnie z takimi zespołami, jak: Być morze? (hard poety), 40 Synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach (folk/reggae/ska), Roderyk (muzyka średniowieczna instrumentalna). Prowadził też warsztaty bębnów afrykańskich dla Stowarzyszenia Żółty Parasol i organizacji CIRS, a obecnie w Centrum Klubowym Miejscówka :) Współpracuje z Dominikanami we Wrocławiu, współtworząc muzyczną część Procesji Bożego Ciała. Dla ESK w ramach programu "Wrocław rozgrzewa" stworzył swój autorski program artystyczny. Współpracuje też z Piotrem Gospodarczykiem (Szkoła Rytmu).

UWAGA!!! Bartek zaraża rytmem!!! :)  Przekonaj się sam! :)  Nauczy Cię grać na takich instrumentach jak djembe, congi, cajon, bongosy, bloki, udu, wibra slap i innych perkusjonaliach.  Pobudzi też Twoją kreatywność, by wspólnie tworzyć nowe instrumenty perkusyjne.

Jeśli masz od 6 do 19 lat (przy niepełnosprawności - do 26) - MIEJSCÓWKA zaprasza Cię serdecznie!

Sprawdź na filmiku, czego się spodziewać :)