Media 

Media to w dzisiejszych czasach rzeczywistość dość powszechna i mająca dużo do powiedzenia i pokazania. Zostać dziennikarzem, umieć przygotowywać i przekazywać informacje to zajęcie trudne i bardzo odpowiedzialne. Czy trzeba mieć do tego talent? Na pewno nie zaszkodzi, ale gdzie to sprawdzić? Może na warsztatach w Miejscówce?

Produkcja filmowa: sprzęt, światło i dźwięk, kadrowanie, plan filmowy, montaż, postprodukcja, grafika, formaty plików. Reportaż. Dokument filmowy. Program na Live. Rozmowa przed kamerą. Nagrywamy „setkę” do newsa. Od pomysłu do realizacji – jak przygotować koncepcję programu. Współpraca w zespole produkcyjnym: funkcje i zadania. Media społecznościowe. Konfiguracja sprzętu komputerowego (montaż, emisja). – To niektóre z tematów zajęć pod tytułem – media. Można się nauczyć, ale również można się pobawić, załapać bakcyla i poznać ciekawych ziomków.

Zapraszamy osoby otwarte lub chcące się otworzyć, twórcze lub chcące być twórczymi, przebojowe ale tez wrażliwe i subtelne czyli każdego, kogo interesuje temat dziennikarstwa.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci raczej starszych i zdecydowanie dla młodzieży (14+)

Skip to content